POMPY CIEPŁA

ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie


POMPY CIEPŁA

Ciepło uzyskane z powietrza

Powietrzne pompy ciepła do ogrzewania wykorzystują energię skumulowaną w powietrzu. Przemieniają ją w ciepło potrzebne do ogrzewania oraz ogrzania ciepłej wody użytkowej. Nowoczesne pompy ciepła są bardzo oszczędne. Odpowiednio dobrana do budynku pozwala sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu oraz przygotowaniu C.W.U.

W połączeniu z panelami fotowoltaicznymi daje nam praktycznie darmową, zieloną energie do ogrzewania domu i budynków użyteczności publicznej.

W Naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła woda-powietrze oraz powietrze – powietrze. Dostępne są jednostki typu split, posiadające jednostkę zewnętrzna i wewnętrzna, w ich skład wchodzą również jednostki all in one, czyli cały osprzęt jest umieszczony w obudowie jednostki wewnętrznej, łącznie ze zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową.

Dodatkowo oferujemy również pompy ciepła które służą tylko do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Takie pompy można stosować do ogrzewania wody do użytku domowego jak i również przydomowego basenu czy ogrodowe SPA. Dzięki nim można uzyskać ciepłą wodę 3-4 razy taniej, niż używając prądu.